Location : Home > 4 > 416F38423AAR
416F38423AAR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38423AAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38423AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 139710 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38423AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 41935 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38423AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 139710 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38423AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 57359 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38423AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 99050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-037-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-282812-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-282812-3 TE Connectivity AMP Connectors 157860 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-282812-3 TE Connectivity AMP Connectors 297510 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282812-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-282812-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 23POS 5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.