Location : Home > 4 > 416F38423ADR
416F38423ADR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38423ADR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38423ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 139610 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38423ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 41835 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38423ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 139610 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38423ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 57259 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38423ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 99190 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-086-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 86 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0719731224 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold