Location : Home > 4 > 416F38422CTR
416F38422CTR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38422CTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38422CTR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 139810 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38422CTR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 42035 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38422CTR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 139810 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38422CTR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 57459 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38422CTR CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 98850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFMC-110-L3-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
534195-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets BOX RECP 60 POS STAG
534195-4 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
534195-4 TE Connectivity AMP Connectors 157470 2016+ BOX RECP 60 POS STAG Unitronix Electronics Limited
534195-4 TE Connectivity AMP Connectors 297690 2016+ BOX RECP 60 POS STAG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431003-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431003-16-0 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-035-10-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
801-83-035-10-101101 Preci-Dip 147060 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1825094-7 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
1825094-7 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1825094-7 Semiconductor 21543 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1825094-7 STOCK 43440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1825094-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 24POS DIP 15AU EKT Electronics Co., Ltd
3-794625-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
3-794625-8 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-794625-8 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3-794625-8 TE Connectivity AMP Connectors 147520 2016+ CONN HEADR 8POS DL R/A 15AU SMD Unitronix Electronics Limited
3-794625-8 TE Connectivity AMP Connectors 277370 2016+ CONN HEADR 8POS DL R/A 15AU SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-10-007-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-007-30-001191 Preci-Dip 147820 2016+ CONN HDR 7POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-007-30-001191 Preci-Dip 287330 2016+ CONN HDR 7POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com