Location : Home > S > SIT3808AI-2-33NB
SIT3808AI-2-33NB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3808AI-2-33NB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3808AI-2-33NB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 139930 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3808AI-2-33NB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57579 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3808AI-2-33NB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97410 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021321-00084D4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00084D4LF Amphenol FCI 147350 2016+ CONN RCPT 84POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00084D4LF Amphenol FCI 287830 2016+ CONN RCPT 84POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-87-640-41-018101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
116-87-640-41-018101 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-87-640-41-018101 Preci-Dip 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-87-640-41-018101 Preci-Dip 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146-93-628-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
146-93-628-41-013000 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
146-93-628-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
146-93-628-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
146-93-628-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1711900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 48 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1711900000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 48POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1711900000 Weidmuller 157070 2016+ TERM BLOCK HDR 48POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1711900000 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 48POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1986693-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1986693-4 TE Connectivity AMP Connectors 147250 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-1986693-4 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
317-87-124-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-124-01-687101 Preci-Dip 156930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
432100-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws