Location : Home > S > SIT9003AI-3-28DB
SIT9003AI-3-28DB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-3-28DB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-3-28DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 139800 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-3-28DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 57449 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-3-28DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 97690 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-038-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1611620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1611620000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1611620000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 8POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1611620000 Weidmuller 157390 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
831-83-017-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
OSTEV186150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTEV186150 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEV186150 NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTEV186150 On Shore Technology Inc. 147470 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 10.16MM Unitronix Electronics Limited
68016-636 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
68016-636 Electronics 26239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
68016-636 Electronics 26239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
68016-636 IC 36310 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
87215-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
87215-9 STOCK 45820 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1744417-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 17 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
1-1744417-7 IC 56530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1744417-7 TE Connectivity AMP Connectors 157870 2016+ 17 POS EP 2.5 HSG GLOW WIRE Unitronix Electronics Limited
1-1744417-7 TE Connectivity AMP Connectors 278690 2016+ 17 POS EP 2.5 HSG GLOW WIRE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1969613-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
3020-60-0200-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
3020-60-0200-99 CNC Tech 147120 2016+ BOX HEADER 0.100 60 POS Unitronix Electronics Limited
3020-60-0200-99 CNC Tech 287950 2016+ BOX HEADER 0.100 60 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3020-60-0200-99 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1787166 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1787166 Phoenix Contact 157340 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1787166 Phoenix Contact 288170 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1217158-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated