Location : Home > V > V28C12T100BN
V28C12T100BN
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12T100BN distributors
RJ4EW101 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ4EW101 Copal 12378 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
RJ4EW101 Copal 15000 12+ TRIMMER 100 OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor