Location : Home > V > V24C48T150BS3
V24C48T150BS3
Share on FacebookShare on Facebook
V24C48T150BS3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
485008M9687 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 2W Solder Lug
PTL60-15G1-102B2 Potentiometers, Variable Resistors Slide Potentiometers 1k Ohm 0.2W, 1/5W Through Hole Slide Potentiometer Top, Standard, 60mm Adjustment Type
PTL60-15G1-102B2 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTL60-15G1-102B2 N/A 15 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PTL60-15G1-102B2 N/A 86300 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
PTL60-15G1-102B2 NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3082P-1-103LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10k Ohm 0.3W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 10 Turn Side Adjustment
3082P-1-103LF 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3082P-1-103LF 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3082P-1-103LF Bourns 15000 12+ TRIMMER 10K OHM 0.3W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
VI-J4D-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W
VI-J4D-MW-S IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J4D-MW-S NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTP-IY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W
VI-BTP-IY-B1 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BTP-IY-B1 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B5B-CV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W