Location : Home > V > V28C12T100BN2
V28C12T100BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12T100BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C12T100BN2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-B5Z-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W