Location : Home > U > UVZ1A222MPD
UVZ1A222MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ1A222MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ1A222MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 2200uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVZ1A222MPD standard package with RoHS 47020 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVZ1A222MPD CAP ALUM 2200UF 20 10V RADIAL 1331600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ1A222MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 2200uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com