Location : Home > U > UVZ0J332MPD
UVZ0J332MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ0J332MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ0J332MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 3300uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVZ0J332MPD standard package with RoHS 47140 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVZ0J332MPD CAP ALUM 3300UF 20 6.3V RADIAL 1318200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ0J332MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 3300uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com