Location : Home > E > ESG475M400AH2AA
ESG475M400AH2AA
Share on FacebookShare on Facebook
ESG475M400AH2AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ESG475M400AH2AA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 4.7uF 400V 20 105C Radial 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ESG475M400AH2AA CAP ALUM 4.7UF 20 400V RADIAL 1331500 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ESG475M400AH2AA CAP ALUM 4.7UF 20 400V RADIAL 87970 Kemet 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ESG475M400AH2AA CAP ALUM 4.7UF 20 400V RADIAL 696200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.