Location : Home > U > UVR1J220MDA
UVR1J220MDA
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1J220MDA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1J220MDA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 63V 85c 5x11 20 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR1J220MDA CAP ALUM 22UF 20 63V RADIAL 1217900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1J220MDA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 63V 85c 5x11 20 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com