Location : Home > A > AFC476M16D16B-F
AFC476M16D16B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFC476M16D16B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFC476M16D16B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47.0uF 16V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AFC476M16D16B-F CAP ALUM 47UF 20 16V SMD 585700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AFC476M16D16B-F CAP ALUM 47UF 20 16V SMD 98690 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AFC476M16D16B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47.0uF 16V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd