Location : Home > C > C0805C273J5RACTU
C0805C273J5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C273J5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C273J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 27000pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C273J5RACTU CAP CER 0.027UF 50V 5 X7R 0805 689600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C273J5RACTU standard package with RoHS 46040 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.