Location : Home > U > UUJ1A332MNQ1MS
UUJ1A332MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ1A332MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ1A332MNQ1MS CAP ALUM 3300UF 20 10V SMD 1002700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ1A332MNQ1MS CAP ALUM 3300UF 20 10V SMD 897500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ1A332MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 3300uF 105oC 18X16.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUJ1A332MNQ1MS CAP ALUM 3300UF 20 10V SMD 1552700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUJ1A332MNQ1MS CAP ALUM 3300UF 20 10V SMD 88910 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com