Location : Home > E > EKXJ161ELL331MLN3S
EKXJ161ELL331MLN3S
Share on FacebookShare on Facebook
EKXJ161ELL331MLN3S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKXJ161ELL331MLN3S CAP ALUM 330UF 20 160V RADIAL 1002600 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EKXJ161ELL331MLN3S CAP ALUM 330UF 20 160V RADIAL 897400 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKXJ161ELL331MLN3S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 160Volts 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd