Location : Home > E > ECQ-U2A394MLA
ECQ-U2A394MLA
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-U2A394MLA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-U2A394MLA CAP FILM 0.39UF 275VAC RADIAL 1428400 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
161-64416 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving HELAWRAP, HWPP25, 1"