Location : Home > U > UPJ1C271MPD6
UPJ1C271MPD6
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1C271MPD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1C271MPD6 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UPJ1C271MPD6 standard package with RoHS 46480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UPJ1C271MPD6 CAP ALUM 270UF 20 16V RADIAL 584800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPJ1C271MPD6 654786 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
UPJ1C271MPD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 270uF 10x12.5 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ1C271MPD6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk