Location : Home > 1 > 1206AC102KAT1A
1206AC102KAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
1206AC102KAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1206AC102KAT1A standard package with RoHS 46230 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1206AC102KAT1A CAP CERM 1000PF 1000V X7R 1206 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03155 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1.25" FR HOOK&LOOP BRDD SLVNG