Location : Home > B > BFC246855225
BFC246855225
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246855225 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246855225 CAP FILM 2.2UF 10 400VDC RAD 796500 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC246855225 Film Capacitors 2.2uF 10 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC246855225 CAP FILM 2.2UF 10 400VDC RAD 1426700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246855225 Film Capacitors 2.2uF 10 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com