Location : Home > 3 > 381LQ153M035K032
381LQ153M035K032
Share on FacebookShare on Facebook
381LQ153M035K032 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LQ153M035K032 CAP ALUM 15000UF 20 35V SNAP 98010 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
381LQ153M035K032 CAP ALUM 15000UF 20 35V SNAP 1242300 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
381LQ153M035K032 CAP ALUM 15000UF 20 35V SNAP 98010 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
381LQ153M035K032 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 15000uF 35V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd