Location : Home > E > ECE-A1HKA3R3B
ECE-A1HKA3R3B
Share on FacebookShare on Facebook
ECE-A1HKA3R3B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECE-A1HKA3R3B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50VDC 3.3uF SU BI-POL 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECE-A1HKA3R3B CAP ALUM 3.3UF 20 50V RADIAL 1312700 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com