Location : Home > T > TVX2A471MCD
TVX2A471MCD
Share on FacebookShare on Facebook
TVX2A471MCD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TVX2A471MCD CAP ALUM 470UF 20 100V AXIAL 704300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
TVX2A471MCD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100volts 470uF 20 16X31.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
TVX2A471MCD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100volts 470uF 20 16X31.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TVX2A471MCD electronics?components 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY