Location : Home > C > CGS402U100R4C
CGS402U100R4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS402U100R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS402U100R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 4000uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS402U100R4C CAP ALUM 4000UF 100V SCREW 18238 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS402U100R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 4000uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS402U100R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 4000uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS402U100R4C CAP ALUM 4000UF 100V SCREW 609800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.