Location : Home > C > CGR212U040R2C
CGR212U040R2C
Share on FacebookShare on Facebook
CGR212U040R2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGR212U040R2C CAP ALUM 2100UF 40V SCREW 18238 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGR212U040R2C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGR212U040R2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 40V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGR212U040R2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 40V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CDLB4 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIRE DUCT L-BRACKET
CDLB4 Factory 10000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
CDLB4 IC 39870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDLB4 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS61C101MDS1 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H