Location : Home > T > TCJT476M006R0120
TCJT476M006R0120
Share on FacebookShare on Facebook
TCJT476M006R0120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJT476M006R0120 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volts 47uF 20 ESR=120 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCJT476M006R0120 ROHS 54805 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TCJT476M006R0120 CAP TANT 47UF 6.3V 20 1210 1436000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com