Location : Home > T > TCJT336M006R0150
TCJT336M006R0150
Share on FacebookShare on Facebook
TCJT336M006R0150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJT336M006R0150 ROHS 54805 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TCJT336M006R0150 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volt 33uF 20 ESR=150 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCJT336M006R0150 SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
TCJT336M006R0150 CAP TANT 33UF 6.3V 20 1210 1542000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com