Location : Home > L > LGU2Z152MELC
LGU2Z152MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2Z152MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2Z152MELC CAP ALUM 1500UF 20 180V SNAP 584000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGU2Z152MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1500uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGU2Z152MELC 15+ 120000 NICHICON 15+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.