Location : Home > T > TC32V6C32K7680
TC32V6C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC32V6C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC32V6C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41995 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC32V6C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57419 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
422-83-270-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
39860-0304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
39860-0304 IC 59410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39860-0304 Molex Connector Corporation 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
39860-0304 Molex Connector Corporation 298910 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com