Location : Home > T > TC25V3C32K7680
TC25V3C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC25V3C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC25V3C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 41895 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC25V3C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57319 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-83-046-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
325232-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1605870000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1605870000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1605870000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 13POS 135 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1605870000 Weidmuller 157460 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited