Location : Home > T > TC25M3C32K7680
TC25M3C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC25M3C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC25M3C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42095 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC25M3C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57519 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
27-0518-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 27POS GOLD
27-0518-10 Aries Electronics 157110 2016+ CONN SOCKET SIP 27POS GOLD Unitronix Electronics Limited
27-0518-10 Aries Electronics 157360 2016+ CONN SOCKET SIP 27POS GOLD Unitronix Electronics Limited
27-0518-10 Aries Electronics 277510 2016+ CONN SOCKET SIP 27POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769201 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1769201 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769201 Phoenix Contact 147150 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1769201 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
121-13-424-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
121-13-424-41-001000 IC 57800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
121-13-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
121-13-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147030 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
121-13-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com