Location : Home > T > TC25L3C32K7680
TC25L3C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC25L3C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC25L3C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42195 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC25L3C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57619 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015453562 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
517-83-296-19-131111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 296POS GOLD
517-83-296-19-131111 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
517-83-296-19-131111 Preci-Dip 147340 2016+ CONN SOCKET PGA 296POS GOLD Unitronix Electronics Limited
517-83-296-19-131111 Preci-Dip 288010 2016+ CONN SOCKET PGA 296POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929984-01-10 3M 298170 2016+ CONN RCPT 10POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-10 3M 8000 2012+ CONN RCPT 10POS STR .100 TIN EKT Electronics Co., Ltd
929984-01-10 3M 8000 2012+ CONN RCPT 10POS STR .100 TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
929984-01-10 IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
812-22-003-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-003-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-003-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-003-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 3POS SNGL .255 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-003-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 3POS SNGL .255 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9-146281-0-06 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146281-0-06 TE Connectivity AMP Connectors 288010 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 06POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146281-0-06 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 06POS VERT SIMEN Electronics Co.,Ltd
9-146281-0-06 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 06POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
178305-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole, Right Angle Gold