Location : Home > T > TC32L5C32K7680
TC32L5C32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC32L5C32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC32L5C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42315 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC32L5C32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57739 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1707052 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole