Location : Home > T > TC32V3I32K7680
TC32V3I32K7680
Share on FacebookShare on Facebook
TC32V3I32K7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC32V3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 42415 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
TC32V3I32K7680 OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57839 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3033139 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Feed Through Gray 8-20 AWG
3033139 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3033139 Phoenix Contact 146970 2016+ FEED THROUGH TERM BLOCK 8-20AWG Unitronix Electronics Limited
0387490220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB FT 9 ASY
T37025-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37025-13-0 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37025-13-0 NEW 81450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-100-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
316-83-125-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-125-41-008101 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-125-41-008101 Preci-Dip 147640 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-125-41-008101 Preci-Dip 289130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562010180 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws