Location : Home > D > DSC1123CI2-062.5000T
DSC1123CI2-062.5000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1123CI2-062.5000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1123CI2-062.5000T OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD 97770 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1123CI2-062.5000T OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD 57649 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1123CI2-062.5000T OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD 97770 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1123CI2-062.5000T OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD 97770 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-092-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold