Location : Home > D > DSC1123CI2-062.5000
DSC1123CI2-062.5000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1123CI2-062.5000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1123CI2-062.5000 OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD 97550 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1123CI2-062.5000 OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD 57539 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1123CI2-062.5000 OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD 97550 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1123CI2-062.5000 OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD 97550 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-93-316-41-006000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
116-93-316-41-006000 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-316-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-316-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279210 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-316-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .300 16POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
101-93-632-41-560000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
101-93-632-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
101-93-632-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
101-93-632-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
101-93-632-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .600 32POS EKT Electronics Co., Ltd
24-3508-212 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-3508-212 Aries Electronics 147830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-3508-212 Aries Electronics 292050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
514-87-257-20-111117 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 257POS GOLD
514-87-257-20-111117 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
514-87-257-20-111117 Preci-Dip 147830 2016+ CONN SOCKET PGA 257POS GOLD Unitronix Electronics Limited
514-87-257-20-111117 Preci-Dip 287750 2016+ CONN SOCKET PGA 257POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325332-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1776315-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.571" (14.50mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1776315-4 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1776315-4 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
70ADJ-5-FL0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 5 Position Spring Compression Contact, Female Connector Surface Mount
70ADJ-5-FL0 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
70ADJ-5-FL0 Bourns Inc. 147170 2016+ MODULAR CONTACT SMD FEMALE Unitronix Electronics Limited
812-22-051-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 51 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-051-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-051-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 51POS SNGL .335 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-051-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 51POS SNGL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-1969605-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
0557632070 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin