Location : Home > T > TA205PA200RJ
TA205PA200RJ
Share on FacebookShare on Facebook
TA205PA200RJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA205PA200RJ Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TA205PA200RJ RES 200 OHM 5W 5 RADIAL 582100 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TA205PA200RJ RES 200 OHM 5W 5 RADIAL 687300 Ohmite 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TA205PA200RJ Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 200ohm 5 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd