Location : Home > C > CPR10R7500KE10
CPR10R7500KE10
Share on FacebookShare on Facebook
CPR10R7500KE10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CR2512-JW-102ELF Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1K OHM 5% 1W 2512
CR2512-JW-102ELF Bourns 80000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
CR2512-JW-102ELF Bourns 80000 2012+ Thick Film Resistors - SMD 1KOHM 1WATT 5 Topic Electronics Co.,Ltd
CR2512-JW-102ELF Bourns 80000 2016+ Thick Film Resistors - SMD 1KOHM 1WATT 5 enkaite Electronics Co., Ltd
CR2512-JW-102ELF Bourns Inc. 684700 17+/18+ RES SMD 1K OHM 5 1W 2512 FindCores Electronics Co.,Ltd.
MCR01MRTF1802 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 18K OHM 1% 1/16W 0402
MCR01MRTF1802 Rohm Semiconductor 1425400 2015+ RES SMD 18K OHM 1 1/16W 0402 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MCR01MRTF1802 Rohm Semiconductor 1425400 2015+ RES SMD 18K OHM 1 1/16W 0402 Unitronix Electronics Limited
MCR01MRTF1802 Rohm Semiconductor 693900 1534+ RES SMD 18K OHM 1 1/16W 0402 Alphatek Technology Limited
MCR01MRTF1802 Rohm Semiconductor 799100 17+/18+ RES SMD 18K OHM 1 1/16W 0402 FindCores Electronics Co.,Ltd.
YC324-FK-07680KL Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 680K OHM 2012
YC324-FK-07680KL YAGEO 50000 2011+ 1206 x 4 (1224) PRET co., ltd.
YC324-FK-07680KL YAGEO 250000 N/A N/A Hongkong Inductors Limited
770101393P Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 39K OHM 10SIP
770101393P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 39Kohms 10Pin 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770101393P CTS Resistor Products 698800 2015+ RES ARRAY 39K OHM 9 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com