Location : Home > T > TA205PA33R0J
TA205PA33R0J
Share on FacebookShare on Facebook
TA205PA33R0J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA205PA33R0J Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TA205PA33R0J RES 33 OHM 5W 5 RADIAL 582000 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TA205PA33R0J Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 33ohm 5 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TA205PA33R0J Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 33ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd