Location : Home > T > T198B276K125AS
T198B276K125AS
Share on FacebookShare on Facebook
T198B276K125AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T198B276K125AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T198B276K125AS Tantalum Capacitors - Wet 27uF 125V B10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T198B276K125AS standard package with RoHS 172310 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T198B276K125AS CAP TANT 27UF 125V 10 AXIAL 1344300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com