Location : Home > 0 > 04025A100CAT2A
04025A100CAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
04025A100CAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04025A100CAT2A CAP CERM 10PF 50V NP0 0402 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
04025A100CAT2A CAP CER 10PF 50V NP0 0402 777000 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SW45 BK008 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SPIRAL WRAP UV POLY 1" X 25'