Location : Home > T > T198B127K050AS
T198B127K050AS
Share on FacebookShare on Facebook
T198B127K050AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T198B127K050AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T198B127K050AS CAP TANT 120UF 50V 10 AXIAL 1344400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T198B127K050AS CAP TANT 120UF 50V 10 AXIAL 699100 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T198B127K050AS Tantalum Capacitors - Wet 120uF 50V B10 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd