Location : Home > E > ELXG251VNN151MP25T
ELXG251VNN151MP25T
Share on FacebookShare on Facebook
ELXG251VNN151MP25T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXG251VNN151MP25T CAP ALUM 150UF 20 250V SNAP 1259400 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
ELXG251VNN151MP25T CAP ALUM 150UF 20 250V SNAP 88690 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ELXG251VNN151MP25T Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF 250 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd