Location : Home > T > T198A226K075AS
T198A226K075AS
Share on FacebookShare on Facebook
T198A226K075AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T198A226K075AS Tantalum Capacitors - Wet 22uF 75V A10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T198A226K075AS CAP TANT 22UF 75V 10 AXIAL 1344800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T198A226K075AS CAP TANT 22UF 75V 10 AXIAL 699500 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T198A226K075AS Tantalum Capacitors - Wet 22uF 75V A10 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd