Location : Home > T > T198A107K015AS
T198A107K015AS
Share on FacebookShare on Facebook
T198A107K015AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T198A107K015AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T198A107K015AS Tantalum Capacitors - Wet 100uF 15V A10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T198A107K015AS standard package with RoHS 172410 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T198A107K015AS CAP TANT 100UF 15V 10 AXIAL 1344900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com