Location : Home > T > T198A336K050AS
T198A336K050AS
Share on FacebookShare on Facebook
T198A336K050AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T198A336K050AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T198A336K050AS Tantalum Capacitors - Wet 33uF 50V A10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T198A336K050AS standard package with RoHS 172390 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T198A336K050AS CAP TANT 33UF 50V 10 AXIAL 1206300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com