Location : Home > S > SLP182M080C3P3
SLP182M080C3P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP182M080C3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP182M080C3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1800uF 80V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLP182M080C3P3 CAP ALUM 1800UF 20 80V SNAP 1429600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLP182M080C3P3 CAP ALUM 1800UF 20 80V SNAP 89210 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com