Location : Home > C > CGS282T250V4C
CGS282T250V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS282T250V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS282T250V4C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS282T250V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2800uF 250V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS282T250V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2800uF 250V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS282T250V4C CAP ALUM 2800UF 250V SCREW 705800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.