Location : Home > L > LGG2Z821MELA35
LGG2Z821MELA35
Share on FacebookShare on Facebook
LGG2Z821MELA35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGG2Z821MELA35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 820uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGG2Z821MELA35 RoHS Compliant 37375 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGG2Z821MELA35 CAP ALUM 820UF 20 180V SNAP 1329800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com