Location : Home > M > MEXY2A184K
MEXY2A184K
Share on FacebookShare on Facebook
MEXY2A184K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MEXY2A184K ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MEXY2A184K CAP FILM 0.18UF 275VAC RADIAL 1527100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MEXY2A184K CAP FILM 0.18UF 275VAC RADIAL 898100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MEXY2A184K CAP .180UF 275V EMI SUPPRESS 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd